| casher a întrebat:

Cel mai misto joc din planeta e minecraft deci... : eu nu pot sa dau la multiplayer! daca dau imi zice adresa de server... le-am scris dar nu ma lasa sa intru pe server vreo idee? zicemiti si mie va rog! daca imi ziceti bag pe nr. unu cine e cel mai tare! hai raspunsuri vreau!

Răspuns Câştigător
| TrollHeart a răspuns:

... deci, daca nu ai MC-ul cumparat ( cont licentiat) nu poti intra pe servere care au la config online:True. asta inseamna ca ai nevoie de cont premium sa intri pe SV. Dar poti intra pe servere cu online:false, daca nu ai MC-ul cumparat... funda? big grin [PS:incearca indungi forum minecraft, adica intri pe indungi forum si selectezi mc si iei SV.] Funda? big grinD