| Bogdan113 a întrebat:

Cel mai tare privat de metin2 http://metin4mt2.ucoz.com no spun ca gm o spun ca jucator credeti-ma.totul e schimbat de la grafica pina la negustoru de armuri care are mai multe categorii.grafica e total alta nici nu zici ca e metin2. daca vrei ceva mai special ceva mai semnific...intra aici te asigur nu vei regreta. daca nu iti va placea nu vei juca. dar crede-ma. odata ce ai ajuns te-ai inregesitrat.si ai pornit la joc.nu vei mai vrea sa te opresti.serveru este 24 din 24 chiar daca admini nu sunt tot timpul online.parerea mea. cel mai belea server si cel mai modificat!

Va astept

1 răspuns:
| Anonimul8297 a răspuns:

happyJoaca-te cu mingea, fa sport, si apropo, din experienta mea: Incearca un World of Warcraft. E de 100 de ori mai bun ca Metin, pe care joaca toti copiii.
P.S. Am scris acest raspuns pentru a nu mai aparea la "Intrebari fara raspuns" laughing