| allex690 a întrebat:

Cel mai usor de a face bani pe metin2 completati aici:)
http://free-metin2.yolasite.com

4 răspunsuri:
| SPYKER a răspuns:

Ce prosti esti...si am vazut pe mai multi :-J keylogger e alt cvstraight face
iar site ala e alt cvstraight face
keylogger e un program care ti-l da cineva sau in iei tu..si cand te loghezi pe cv se activeaza si ii trimite aluia pass si numele si site ala e o prostie care ii arata aluia ce scrii tu acolo

| allex690 explică (pentru SPYKER):

Frate daca nu crezi azi fac un video

| Liviu a răspuns:

Sper ca nu te superi, ti-am umplut frigideru inainte de sarbatori cu niste urari bine meritatelaughing le gasesti tu usor pe site-ul tau scam }{

| JusticeForCraiova a răspuns:

Nu va scrieti numele si parola de la metin asta va fura conturile el a facut site e un keylogger!:)) trebuie sa fii prost sa iti bagi contul de la metin2ro pe asemenea siteuri, contul de pe metin2ro se baga numai si numai pe www.metin2.ro site original!