| weapon a întrebat:

Chiar se poate considera un virus ce afecteaza PC-ul Simple Native Trainer 6.5 pentru GTA IV?

3 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Trainerul este vazut drept virus de catre antivirus pentru ca este un false positive. adica pentru a se face trainerul respectiv se folosesc metode de cryptare asemanatoare cu a unui trojan. de aceea il vede ca un virus. dar nu este.

| SoSgIrL a răspuns:

NU prea cred! happy

| Axenaxel a răspuns:

Eu unul cred ca nu deoarece e doar un trainer si trainerul contine crack deci iti apare ca virus dar de fapt nu e
deci dupa parerea mea NU