| ady_7987 a întrebat:

Cine a creat jocul Metin2?

Răspuns Câştigător
| mihaela31 a răspuns:

Acest joc a fost creat de cei de la GameForge si Ymir care de asemenea au creat si alte jocuri cum ar fi: 4story si numeroase jocuri de browser: gladiatus, ikariam, bitefight, ogame etc. Deasemenea acest joc se afla in mai multe tari.

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Jocul original este din UK.

| Se7en98 a răspuns:

Cine la creat nu site sigur nimeni, dar jocul lau facut cei din companii, etc jocu provine din china Japonia, big grin

| F7Dogg a răspuns:

Tin sa va anunt ca metin-ul este o productie asiatica, care a fost adusa in europa de englezi

| F7Dogg a răspuns:

Majoritatea jocurile gen : mmorpg sunt made by Asia (Korrea, Japonia, China, Pakistan etc etc)

| Metin2Team a răspuns:

Care sunt private si normale normale ro, uk, plk etc
private eu si alti baieti dar nu numai eu
majoritatea isi fac servare