| Radu_9830 a întrebat:

Cine a jucat sonic adventure dx director's cut va rog frumos spuneti-mi cum fac sa ma joc cu sonic asa galben pentru ca l-am terminat si ii am pe toti facuti 100% dar pe internet am vazut ca alti se puteau juca cu shadow cu sonic galben etc. cine imi spune dau vot si fundita.

Răspuns Câştigător
| AlexShadow26 a răspuns:

Poti sati feci sonic cum vrei si nu doar el nu-s altii se nujmesc skin schimba personaju adica daca joci cu sonic cu skin de shadow poti sa-l faci sa arate ca umbra dar e complicat sa-l faci

3 răspunsuri:
| SoSecret a răspuns:

Adica sa te joci contra lui perfect chaos sau cum?

| Radu_9830 explică:

Daca sti imi spui?

| richard132 a răspuns:

De fapt nu e sonic galben ci e super sonic