| Jasmina900 a întrebat:

Cine ar putea sa imi dea cel mai bun site de luat haine gratis stardoll? Si un stardoll hack plizz...

Răspuns Câştigător
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Nu exista niciun site de hack pentru Stardoll, renunta. Din intrebarea ta am ajuns la concluzia ca esti la inceput de tot si inca nu ai realizat ca pentru a avea bani si etc, trebuie sa te faci SuperStar. Sau poti incerca sa joci asa.

Un site de unde iti poti lua haine si poti afla noutatile legate de acest joc este Underneath stardoll.

Cum te cheama pe joc? Succes in continuare.

| Jasmina900 explică (pentru LauraFlorentina12):

Nu sunt incepatoare...sunt la nivelul 25.Am nevoie doar de stardolari.Atat...Da multumesc pentru comm

| Jasmina900 explică (pentru LauraFlorentina12):

Nu sunt incepatoare...sunt la nivelul 25.Am nevoie doar de stardolari.Atat...Da multumesc pentru comm.Ma numesc jasmina_bella.

| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru Jasmina900):

Esti la inceput oricum, poti sa spui ca nu mai esti incepatoare dupa nivelul 35. Cauta-ma pe stardoll : LauuraScumpik.