| AndreiPisoias a întrebat:

Cine are cont de steam? Puneti numele in comentarii ca nu ar strica niste prieteni sa mai umplu lista. Poate dau si funda la un comentariu random cine stie? Scuzati categoria dar nu stiu la care. Oricum poate o muta adminul.

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns:

MartinelGabriel
IonelCocolino
BarosCalorifer
etc
numele meu nu il dau ((= e scump, are valoare(ba nu glumeam, nu am net ca sa intru pe steam, am uitat cum ma cheama, revin cu un raspuns imediat ]= ).

Am gasit, nu fac misto, chiar asa mi-am pus nume Calorifer Gift-Drop.com, cauta-ma am poza cu anonymus