| AndreRose a întrebat:

Cine are cont pe facebook si se joaca "Totally Spies! Fashion Agents" si are levelul mai mare de 30 sa -mi zica numele lui ca sa fim prieteni. Eu am level 30 cine are cel mai mare level primeste fundita restul toti veti primi inteligent sau altceva...

2 răspunsuri:
| MihaCool99 a răspuns:

Eu sunt la nivelul 33laughing si chiar este fain acest joc.Manumesc pe facebook Larisabig grin...este chiar foarte frumos acest jocwinking
fundita? plz

| AndreRose explică:

Iti dau funda daca imi zici larisa si mai cum.Eu acum de exemplu sunt lev 67 dar...tu ma joci?