| GamerVlad a întrebat:

Cine are fishbot cu injector pentru metin2mondial?
Dau alte hack-uri in schimb chiar si pentru ro si m2bob si permanent.

2 răspunsuri:
| Numby a răspuns:

Incearca sa cauti pe google ca aici nu ti le poate da nime...

| GamerVlad explică (pentru Numby):

Am cautat si am stat 6 luni din cauza ca am luat un virus (autorun.inf) care era si keylogger si bloca download-urile la 99% si de asta prefer sa caut aici.
Si apropo dau la schimb hack de metin2ro permanent cu speed,mobber, fishbot, farmbot, levelbot, skillbot si altele.
Multumesc!