| TeruoSan a întrebat:

Cine are programul folder lock? si a uitat parola apoi nu a mai putut intra?, am aceeasi problema, parola o stiu, dar cred ca am introdus-o gresit cind am instalato, va rog ajutati-ma cum sa intru in program si sa imi scot tot ce se afla in el, va rog ajutati-ma nusetiu ce sa faaacc... FUNDA MARE + VOT + COCA COLA +etc,,,, = si un mersi mmmaaaarrree ...Va rogggg!

1 răspuns:
| deea1237052 a răspuns:

Stiu eu parola e ***** nu stiu scuze ca ma injurat mai sus nu am vazut ca esti mic scuze