| AnaMariia24 a întrebat:

Cine are site-uri cu jocuri dress up please? dau funda pentru cel mai fain site cu jocuri dress up! mersi

3 răspunsuri:
| EmilyGold a răspuns:

Buna Maria nu stiu daca ai auzit de jocul Stardoll,.eu zic sa-l incerci este un joc unde poti sa iti faci prieteni ai o papusa unde o imbraci multe alte lucruri! sper ca te-am ajutat!

| AnaMariia24 explică:

Emily stiu jocul, dar iti multumesc ca ai incercat

| fdff a răspuns:

Iti dau eu unul nu numai cu dress up. Dar si cu alte jocuri. http://www.girlsgogames.com/. Este un site mai tare ca alte site-uri din lume.