| bossu_1273 a întrebat:

Cine are un cod de la animalut webkinz ne folosit va rog dati-mil mie! funda

1 răspuns:
| SuntUnCartof a răspuns:

Scuze dar nu cred ca iti da cineva insa iti poti face un cont de proba sau intra pe site-ul conturi si vezi poate ai noroc de un cont cu codwinking
sau uite iti dau un nume si numele e codul pui numele la numle de utilizator si apoi da schimba parola si pune codul la parola si unde iti cere codul pune acelasi cod si dupa aia iti va da noua parola
COD:74ED3XGX

te rog funda?