| Lov3Boy a întrebat:

Cine e mai tare Itachi sau sasuke dupa voi.Eu stiu ca itachi.

Răspuns Câştigător
| RoseQueen a răspuns:

E un lucru putin complicat, adica la inceput Itachi, dar dupa lupta lor cand Sasuke il omoara pe Itachi si afla adevarul ar parea ca Sasuke.Si totusi Itachi il lasa oarecum sa-l omoare pentru ca Sasuke sa obtina Sharinganul Mangenkyo.Deci am putea spune ca Sasuke fiind acum singurul in viata el e mai puternic.

2 răspunsuri:
| Casa a răspuns:

Salut. Si eu eram de aceiasi parere ca Itachi e mai tare ca Sasuke dar, pana la urma e sasuke mai tare.

| Lov3Boy explică (pentru Casa):

Nu Itachi la lasat sa il omoare ca sa yi dea sharinganul lui. Uita-te pe animekage.