| RandyOrtonRKO a întrebat:

Cine imi dA si mie niste hACkuri pentru metin2roo chiar daca il detecteaza ca stiu eu saL fAc
asi dorii cel mai mult hAck de trade si de fAcut lure si omorat Adica sa fACA lur esi sAI omoAre singur repedee

2 răspunsuri:
| MeOrYoU a răspuns:

Hackurile pe ro sunt foarte dificil de bagat, plus de asta sunt ilegale, si se face meintenanta si imediat scapi de el, pe langa asta, au keyloggere(daca sti ce sunt alea) si. nu cred ca e binehappy