| Tw1ner a întrebat:

CIne imi da si mie niste servere care au un gamemode asemanator cu BUGGED.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba, daca Bugged e locul 1 in Romania, asta nu inseamna ca B-zone e mai bun. Pe bugged nu exista comanda /unlock, doar apesi pe N. Am jucat si eu pe B-zone cu 3 conturi, sincer nu mi-a placut.

5 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Eu zic sa te joci pe B-zone. Eu am renuntat la Bugged pentru B-zone. Poti vorbi intr-un chat cu helperii. Nu este ca la Bugged, scrii intrebarea si astepti raspuns. Masina ta chiar daca este incuiata te poti urca in ea. Astfel nu mai scrii /unlock de fiecare data. Ai sistem de prieteni, etc.
Numele meu: Shad3R
IP: RPG.B-Zone.Ro:7777
Are in jur de 700-800 playeri cand este vacanta. big grin

| KLiNK a răspuns (pentru anonim_4396):

Bzone are si sistem de evadare din inchisoare. Nu mai este bzone cel vechi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KLiNK):

Cool, ma bag si eu laughing

| KLiNK a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Credeam ca se va deschide un flame. Dar vad ca nu am inceput sa ne certam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KLiNK):

Nu am de ce laughing. Eu sunt genul de om: Tac din gura, si ma leg si ma dau smecher doar in fata baietilor care se cred "Macho" si "Cine-i ca mine". Ma iau de ei si le spun "Hai sa vad cine-i ca tine".

| anonim_4396 a răspuns (pentru KLiNK):

Degeaba, daca Bugged e locul 1 in Romania, asta nu inseamna ca B-zone e mai bun. Pe bugged nu exista comanda /unlock, doar apesi pe N. Am jucat si eu pe B-zone cu 3 conturi, sincer nu mi-a placut.