| XxValentinXx a întrebat:

Cine imi da si mie un cont la MondialMt2 ultra fan lvl 100+ plss. dau funda.ma contactati la adrresa de emai-l.cojy_alex@yahoo.com.Un emai-l cu contul sau ma adugati. Funda.

3 răspunsuri:
| NeluCurcanuuuu a răspuns:

Am de lvl 90 sura cu otravita+9 king 2 scut trans king 1 war bonusuri bune etc... ce oferi?

| XxValentinXx explică:

Ce lvl 489laughing?

| vlad_5449 a răspuns:

Am eu ma un cont super beton de lvl 489 war cu iteme si chestii full am bani infiniti nu imi incape acolo de 9 daca il vrei trimietimi un buzz pe mess :simionvladut@yahoo.com salut