| vlad20002 a întrebat:

Cine imi hosteaza si mie sv de samp gratis? primeste owner cel care il hosteaza

2 răspunsuri:
| DaGGoThh a răspuns:

Am gasit eu un server de SA; MP cu jucatori multi, de treaba, un server foarte bun, cu sisteme unice, cu owneri foarte ok. Nu stiu ce sa zic, dar de cand joc totul mi s-a parut foarte ok si nu sunt dezamagit ca am level mare acolo si mi-am petrecut atata timp. Numele comunitatii este RedzMax, www.redzmax.com. Server-ul de SA; MP este RPG.REDZMAX.COM:7777, eu zic ca nu veti regreta daca veti intra.

| krys9995 a răspuns:

Salut, am gasit un server, joc pe el de 1 luna, si mi se pare foarte frumos, daca doresti sa intri, : RPG.REDZMAX.COM:7777, un server atractiv cu multe sisteme unice si un GM pe masura. J
oin uS!