| TheBlackEmo a întrebat:

Cine imi intra si mie pe calculator prin team viewer ca sa imi faca gta san andreas sa mearga?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da-mi skype si te ajut la adresa cobra_47_1991

| TheBlackEmo explică (pentru mgtow):

Nu am skype, ai mess?

| mgtow a răspuns (pentru TheBlackEmo):

Nu

| TheBlackEmo explică (pentru mgtow):

Fii atent scrie la team 180 665 431 si parola 1886 ca nu trebuie neaparat skype sau mess, astept sa te conectezi

| mgtow a răspuns (pentru TheBlackEmo):

Ai probleme cu netul daca instalarea nu se face bine si pc tau implineste cerintele jocului nu e bun jocul, daca nu ai pc performant e vina lui. Poti cauta altul bun in conditii.

| TheBlackEmo explică (pentru mgtow):

Hei scuze dar a cazut curentul....mai poti intra odata? 180 665 431 si parola 8149

| RokKzis a răspuns:

Add cany_cs16