| thisisMirel a întrebat:

Cine imi poate da si mie un link de unde pot descarca teme cu bloodrayne(precizez ca vreau teme pentru calculator)...Sunt cam disperat de jocu' asta asa ca va rooooogggg!

2 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Salut!
Cauta pe linkul asta:
http://www.google.ro/......tp?/search
Sunt multe teme cu Bloodrayne
Succes!

Tutorial:
1. Apesi pe imagine (o sa-ti apara poza mai mare)
2. Apesi Click-dreapta pe imagine (o sa-ti apara mai multe chestii)
3. a)Daca vrei sa o salvezi in calculator apesi pe "Save Picture As..."
3. b) Daca vrei sa o pui direct pe Desktop apesi pe "Set As Backround"
Succes si mult noroc!
fundita?

| thisisMirel explică:

Scuza-ma,nu ca as vrea sa fiu nepoliticos dar eu vreau teme teme nu imagini.In concluzie tema = sa iti apara imaginea de pe desktop, meniul start tot rosu sau cu bloodrayne, my computer la fel...si tot asa.