| DyaAlexa a întrebat:

Cine imi poate da si mie un site in care te poti juca monopoly online? Dar vreau sa te joci q alti jucatori de pe site nu cu pc`ul...plss dau fundapuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Ciuciulina34 a răspuns:

Buna Dya, ai cautat monopoly online? ai cautat gresit, scrie monopoly multiplayer adica sa joci cu mai multi, am uitat sa iti zic ca nu o sa gasesti online doar daca il descarci dar e super descarca-l dar de pe t*****, pentru ca acolo nu sunt multe programe cu virusi deci

sper sa iti fii fost de folos

scuze pentru t****** dar nu ma lasa sa iti spun siteul

funda!

| DyaAlexa explică:

Ca sa imi poti spune site-ul incearca cu "prima litera este, a doua este..." daca nu merge sa scrii cuvantul