| Markerportocaliu a întrebat:

Cine imi poate raspunde la o intrebare simpla?. La fifa manager 2013 se poate juca 3d dar sa controlezi un jucator cum se putea la fifa manager 2007? Raspundeti doar daca sunteti siguri pe ce spunetii.

4 răspunsuri:
| Mp28evil28 a răspuns:

Nu ma doar la fifa la manager nu se poate

| Markerportocaliu explică (pentru Mp28evil28):

Ma te anunt ca se poate la fifa manager doar ca la 2013 nu mai gasesc optiunea sa joc cu un singur jucator si ma gandeam ca poate imi spune cinvea cum pot sa fac asta sau daca la fifa manager 2013 nu se mai poate.