| Shocky a întrebat:

Cine imi poate spune jocuri ce merita jucate dar am 768MB de ram si 1.8GHz

Răspuns Câştigător
| shhaukan a răspuns:

Eu as zice sa incerci Enclave e din 2002 dar e fain, sau incearca the good father game, daca iti plac jocurile stil strategie incearca Age of Mythology, sau cu impuscaturi Red faction da doar 1 ca 2 ii naspa (dupa mine) sau poate fear 1 daca te tine... altceva nu mai stiu dar aceste jocuri pe care ti le-am spus pe mine unul mau uimit.