| R3mYx a întrebat:

Cine imi poate spune si mie un nume de CS? Fara semne gen :!@#$%^&*(). Unul pentru STEAM! Gen :
-SeDaN
-RobbaN
-tokyz
-AzeNoT_
Multumesc. Autorul celui mai frumos nume, va primi fundita! Si a da, as dori' ca numele sa nu fie luat de o persoana cunoscuta si buna, sau de cineva din PGL!

Răspuns Câştigător
| Mitzzăăă a răspuns:

Graffex, Joshua, InsaNe, ShooTeR, reLoad.
Da poti si unu pe stilul tau. Sau chiar numele tau de pe CS.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Purple-Haze!

| Mitzzăăă a răspuns:

Ceva de genul ala: GraphiX =]

| R3mYx explică:

Nu ma. Fara semne, si nu din 2 cuvinte! Daca va ajuta, ma cheama Florin, dar fara FlorinYoo, sau eu stiu ce. Unul gen : markeloff, TaZ; FNX; etc!

| R3mYx explică:

Multumesc Hardstyler, am ales Graffex happy

| R3mYx explică:

Stati, am gresit straight face Nu prea imi place Graffex, vreau unu frumos ma, de ex' laughing, sa se auda bine, sa se vada bine straight face Graffex suna prea ciudat.

| R3mYx explică:

Nuuu. Prea urat laughing Am gasit deja : Phineas_ happy :d Mersii oricumwinking

| Maxim9Florin a răspuns:

AlEzTzUu,FlOrIn,MiHaItZuU