| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate zice ceva in legatura cu PhotoShop? Cum fac numele asa mai tare cu multe culori si efecte happy dar asa daca vreti bagati-ma la mess ( danyx42@yahoo.com ) FUNDA

Răspuns Câştigător
| Stefana_2710 a răspuns:

Paii foartee simpluu.Ai programul in pc? Daca nu il ai iti sugerez sa il downloade-zi si intri in photoshop da-i pe fereastra tools si selectezi horizontal type tool si alegii de acolo culoarea fontul etc. Daca nu gasesti apesi de la tastatura tasta" t". Sper sa reusesti.Bye.