| OxOBuBuOxO a întrebat:

Cine imi spune cum pot schimba parola de la contul de imvu? Cne rasp ii

Răspuns Câştigător
| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Deci intri acolo la poza ta si scrie web profile, web page;]]. Dupa iti apare o pagina de web. Si dupa ` apare chestii, poza ta. Mai multe. Dupa ` apare sus Account, iar dupa ti-se schimba pagina de web, si dai in jos si scrie change email. etc, Pana cand ajungi la " Change Password " Si ` dupa iti spune la prima sa bagi parola pe care o ai tu. dupa ce parola doresti, ar fi mai bine sa iti bagy una mai simpla, si dupa dai OK. si gata:X, Daca ai nevoie si de altceva contacteaza`ma pe imvu : biuuxluvu; X pe mess la : Oana_papushika2011