| ๓itนpitน a întrebat:

Cine imi spune si mie 5-10 jocuri pentru pc gen explorer, adventure ceva ca o poveste, de colindat locuri etc...
Stiu deja de The Longest Journey(Dreamfall)dar vreau ceva in genul asta
Mersi :X

1 răspuns:
| tibi211 a răspuns:

Pai,: Star wars jedi academy, Call of duty 2 sau 1 sau 3, David doullet judo,Truck Simulator,Luxor.X-Men, Spider-Man, si altele.Bafta! dar sa stii ca sunt cu installare o sa trimit mai tarziu jocuri fara instalare dar vreau sa mai raspund la alte intrebari.