| SuntRomânDeTreabă a întrebat:

Cine imi spune si mie bonusurile de la metin2 la ninja bonusurile de ninja alea care te fac puternice sa spuneti si la arma si la armura

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai, la arma (Care sun pumnalele) ar fi bine sa-ti pice asa:
12 flexibilitate, 10hh (semi-om); sau eventual 10 critica 10 hh (Cel mai bine ar fi sa-ti pice toate 3 dar mai rar gasesti asa ceva). Iar la armura, daca e vorba de otel atunci : 1, 5/2k pv + 15 ce iti pica tie.
Sper ca te-am ajutat!