| gisty a întrebat:

Cine imi spune si mie cateva jocuri cu impuscaturi cu awp-uri pls dauu funda

Răspuns Câştigător
| Sobi a răspuns:

Salut, din cate stiu, jocurile multi-player nu au sfarsit, si te joci, cum sa zic, intraiurea, eu, ti-as recomanda sa te joci jocuri single player.
Daca ai un PC vechi din 2006 cam asa, iti recomand jocurile :
Halo 1
Quake 3
Freedom Fighters
Prince of Persia 1, 2 si 3
Fifa 2007, 2008, 2009
Call of Duty 1, 2, 3
Need for speed Most Wanted, Undergroung, shift 2
Daca ai PC mai modern iti recomand :
Battlefield 2/3
Call of duty seria
Prince of Persia 5
Assassin's creed 1/2/3 etc.
Need for speed The Run si Most Wanted 2012
Medal of Honor
Dishonored
The Darkness 1si2
Devil may cry

Sper ca te-am ajutat, numai bine.Am mai dat acest raspuns si stiu ca unele jocuri nu sunt ce ai dorit dar iti sugerez dintre Counter-Strike si Call OF Duty.

1 răspuns:
| xVLDx a răspuns:

Counter Strke!