| best476 a întrebat:

Cine imi spune si mie daca pot juca left 4 dead 2 fara steam si daca da dati-mi si mie un link de download... funda

1 răspuns:
| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Salut. Uite ti-am gasit acest joc gratis cracked https://cracked-games.org/left-4-dead-2-for-free/
Daca vrei alte jocuri gratis cauta pe IGGGames si oceangames si vei gasi pe gratis. Pentru gta sa este pe bugged.ro/gta iar pentru minecraft gratis cauta terramingMC si vei gasi pe gratis (Dar nu vei putea juca pe Hypixel etc)