| BloodRevenger a întrebat:

Cine imi spune si mie niste jocuri online?

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Salut.
Jocuri Online: My bambino, zoomumba, farmerama, caine virtual(merge doar pe mozilla), Papusa Virtuala, Ourworld, Lady Popular, Second Life, Ikariam, The West Gladiatus, Sherwood, Imvu, Sims, The World Of Warcraft si Starcraft.
Bucura-te de ele!
Succes!

1 răspuns:
| Satan323232 a răspuns:

Doresti Jocuri Online : My bambino, zoomumba, farmerama, caine virtual(merge doar pe mozilla), Papusa Virtuala, Ourworld, Lady Popular, Second Life, Ikariam, The West Gladiatus, Sherwood, Imvu, Sims, The World Of Warcraft, Counter strike, ...Etc! fundita?big grin