| fdff a întrebat:

Cine imi spune si mie, tot ce faci in Singles 2, Triple, Trouble?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

E un joc de simulare. Practic trebuie să faci cupluri, de câte 3 de fapt. Îi alegi cum vrei, sau dacă te joci cel standard ai trei personaje: Kim, Anna şi Josh. Dacă joci standard, cei avea tot felul de lucruri de făcut. Să mergi nu ştiu unde şi să vorbeşti cu nu ştiu cine.
Dacă însă joci cu personajele alese de tine, alegi apartamentul, îl decorezi cum vrei şi apoi îi dai bătaie happy