| campionul2 a întrebat:

Cine imi spune un metin2 de gen Mondial, Celestial World sa cresc binisor cam ca pe mondial va rog fundita! A si sa fie Hostat si dedicatbig grin fundita si VOT

2 răspunsuri:
| robyxcool1 a răspuns:

Mondial ce uite aice www.metin2united.com e cel mai super lvl 30 tootul echipat de 30 cal militar tot ce vrei.exp faci 50 in 3 min
la 65 in padurea rosie aveam 100kk sin padure e super metin2united

| campionul2 explică:

Astept alte metine dar am gasit eu unu Lunaris Online dar nu imi intra in el