| alinpescarul a întrebat:

Cine imi vinde trucuri despre cum pot face yang mai mult la metin2 ro?
Dati pm pe alinpescarul@gmail.com

Răspuns Câştigător
| Ashenstar a răspuns:

Trebuie sa ai o bresla si un saman/ca de lvl mai mare care sa aiba bufful mare
te duci la orci cam pe la lvl 35 40 siti dau bufful de la saman/ca si faci bani ca spartul. si ca sa nu cresti ca sa faci bani donezi experienta breslei si e si mai bine daca este a ta. adica nu inviti pe nimeni in ea ca sa nu poata sa creasca ei nivelul breslei
te rog funda