| MoarteaCea a întrebat:

Cine imi zice cum sa schimb parola stardoll. Funda pentru cel cine zice corect

Răspuns Câştigător
| XxXL33TXxX a răspuns:

Pai daca nu a schimbat parola da mi-am uitat parola si scrii emailu tau de ex gaga@yahoo.com si dupa intri pe mess si dai pe link si acolo iti arata noua parola si daca vrei sa o schimbi intri pe cont dai la contul meu la setari si jos unde scrie sa dai parola sa salvezi in stanga scrie cu roz Schimba parola si dupa ce ai scris parola scrii parola noua si salvezi. Funda! Cred ca team fost de ajutor.

| MoarteaCea explică (pentru XxXL33TXxX):

Ms mi-a fost de ajutor, mersi

1 răspuns: