| SuntDur a întrebat:

Cine imi zice cum sa sterg un joc pe care l-am instalat de pe net definitiv din calculator pentru ca ocupa mult spatiu

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Du-te in program and features si dezintaleaza jocul :
Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features
apoi du-te in C-program files-si sterge folderul jocului *mai scapi de niste mega *
du-te in C-my documents, si vezi daca nu ai si salvari.ca sa le stergi si pe alea!
.si downloadeaza advance system care free si fa o scanare quick scan ca sa mai elibrezi din memoria ocupata ascunsa :
http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html
daca vrei premium atunci scoate netul, du-te la licenta, si baga acest serial :
DFF7A-8204E-69ADE-0D5AA
bafta

| Diana_Neagu_1979 a răspuns (pentru Apache):

Dar daca windonws 7

| tavy97tavy a răspuns:

Cand iti aprinzi pc imediat te duci si stergi fisieru

| miriam123 a răspuns:

Intri in START - Control Panel - Add or Remove Programs
Apoi cauti jocul acolo si dai dezinstall sau remove( difera la fiecare program)