| dyana_2887 a întrebat:

Cine imi zice de un sims2 si totusi zicemi de ce nu mai da nini! plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
va multumesc!cryinglaughingcryinglaughing

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Ce sa iti zicem de un sims2? nini nu mai da deoarece
1)ori nu mai aveau succes deoarece nu era un cine stie ce rahat de serial
2)Au ramas fara fonduri AKA bani
3)Au ramas in pana de episoade si acum fac altele... si ia timp chestia asta

funda? XD

| Ishq333 a răspuns:

Http://www.protvmagazin.ro/......ey-channel
se zice ca Nini a luat o pauza deoarece s-a terminat prtimul sezon

| Ishq333 a răspuns:

Nini incepe pe 14 martie: uite site-ul http://tv.acasa.ro/program_Disney_Channel_--p18.html#A la ora 19:30 (LUNI)