| PascanViorel a întrebat:

Cine imi zice niste FPS-uri dramatice,asa neprevazut,misterios ceva,in care sa te ranesti,lesini,cazi de pe casa si supravietuiesti, pentru 1.5 ghz, 128 mb video card, si 40gb hd

Dau funda pentru cel mai realist in privinta cu zgarieturi,lesin si celelalte si care respecta cerintele
P.S. Nu IMVU sau geva de genul asta,sau sims, ceva gen mirror's edge

Răspuns Câştigător
| GamerVlad a răspuns:

Ar fi bioshock, dar in nici un caz nu-ti merge, nemergandu-mi mie, care am 3. 0ghz, 256mb si 1.5gb ram, poti incerca shellshock, nu stiu sigur daca iti merge, dar poti incerca.

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Sal. Potfim jocurile mele preferate vechi, care ar trebui sa-ti mearga fara probleme. Lista aici: http://www.tpu.ro/......t-juca-pe/