| ghineanamaria a întrebat:

Cine joaca dino storm? Sa ma ajute si pe mine sa inteleg cum sa deschid jocul ca l-am si descarcat si nu dispare prima imagine.Am instalat si java.Nu stiu ce sa mai fac.Un video ceva?

3 răspunsuri:
| Constantin_Andrei_1998 a răspuns:

Dai la google Dino Storm dai pe prumul sau aldoilea intri in joc dai play si sunt doua patrate unul cu registrare altul cu logare fa-ti un cont si gata
sper sa-ti fie de ajutor

| rexiomaria a răspuns:

Mi s-a intamplat! sti ce am facut? am reincarcat pagina la mine a mers incearca! si stiu a trecut un an de la intrebare!

| Adrinator a răspuns:

Salut!
Deci nu-ti merge jocul daca l-ai descarcat?
Uite ce poti face:
Poti pune o intrebare pe forum-ul Dino Storm
Poti sa stergi descarcarea Dino Storm si sa-l descarci iar.
Sau sa te joci pe site.
Daca ai java o sa mearga!
Sau daca nu pe facebook. tot cu java.
Sper ca te-am ajutat.