| costel121 a întrebat:

Cine joaca lor of the ring online https://trial.turbine.com/lotro.php#/ caii din joc sunt gratuiti sau trebuie cumparati, jocul este in totalitate gratuit? sau doar obiectele premium trebuie cumparate.

Răspuns Câştigător
| Pustiok97BZKpub a răspuns:

Am inceput sa joc LotRO recent, dar cred ca te pot lamuri.
1-Caii ii inchiriezi cu TP sau ii cumperi cu arginti-200/500 (ai nevoie de riding skill pe care il iei cu 95 TP-ii poti face cu deeds shift+L )
2-jocul este partial gratuit- sunt 2 versioni pe care le cumperi ca sa poti ajunge la lvl 75 si lvl 85
3-Da! obiectele premium trebuie cumparate dar poti foarte usor sa faci arme armuri bijuterii etc. foarte bune.

Jocul pate fi numit chiar free to play din moment ce poti face rost de TP din deeds (poti face fiecare deeds cu fiecare caracter de pe fiecare server)

Daca mai ai nelamuriri spune

1 răspuns: