| andreydanyel99 a întrebat:

Cine joaca metin2 revomondial sa imi zica cum imi scot lagu din mapa de 95 va rog din suflet sa va descriu putin (intru in mapa de 95 imi merge cateva secunde si dupa se blocheaza) ce pot face ziceti-mi va rog din suflet (nu vreau sa aud intrebari de la nobi dati raspunsul la intrebarea mea va roooooog). Funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Vasilica_Andrei_1995 a răspuns:

Ma mi-am facut un sv de metin2 si merge tot dar faza e ca cand ma loghez pe sv imi sta mult si cand intru pe sv adica sa joc nu pot face nimic nici sa criu pe chat nu mere dar dupa cateva minute as revina