| Smecheritzu50 a întrebat:

Cine joaca San Andreas Multyplaer-Samp si se joaca pe serverul bugged.ro si dati contul va rog sa ma contactati pentru o intelegere!

5 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Ce rost are sa faci reclama aici? Nu a intrebat daca serverul e bun sau altceva.

| DaGGoThh a răspuns:

E naspa rau server-ul ala, am jucat putin timp si am descoperit ca au boti pe forum, pe server. Au 300 de boti, daca vrei iti arat si poze si dupa m-am decis sa ma duc pe RedzMax, un server cu sisteme unice, fara boti si doar playeri. Bugged aia au 50 de playeri, maxim 100 fara boti, noi avem 150 la ora 23:46 si pe timpul zilei avem intre 180 - 250, numai playeri. Te asteptam alaturi de noi, avem sisteme unice si totul se da pe merit. RPG.REDZMAX.COM:7777

| Tlbi a răspuns (pentru DaGGoThh):

Mars bai cu porcaria ta de server, ratatule.

| sfdasfasd a răspuns:

Dau bani pe blue.bugged.ro pe bani pe red.bugged.ro

| Madii_Madalinn_1997 a răspuns:

Salut,dau eu cont pe blue lvl 12 am 20kk pe el, daca-mi dai bani pe red. bugged iti dau acel cont sau doar banii