| aly a întrebat:

Cine joaca sau a jucat NBA 2k11 sa imi zisa si mie "controalele". ca nu ma descurc, deci cum sa dau mai bine la lovituri libere, cum sa ma apar, cum sa sar la inceputul meciului, cum se da slam-ul
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Rapidistu a răspuns:

Action button
pass x
fake pass a
hopstep s
shoot d
sprint left shift
clutch w
MP up up arrow
MP down down arrow
MP left left arrow
MP right right arrow
timeout q
shot stick right e
La loviturile de pedeapsa ti apasat pe D.In aparare de pe D furi mingea, de pe S blochezi, de pe E sari sa recuperezi mingea.Tot de pe e sari la inceputul meciului.Slam il dai in faza de actiune, ti apasat sprint(left shift) si te indrepti spre cos, apoi apesi D si iese Slam Dunk.