| Teodaria a întrebat:

Cine joaca Unturned...
Stie cineva ce pot face ca sa ma pot juca pe hartile noi? Gen hawaii, germany, russia, etc.
Daca intru pe ele imi da crash la joc. Ma pot juca doar pe Washington, PEI (parca) si Yukon (parca).
Dau funda XD

4 răspunsuri:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Incearca sa faci un update la jocul "Unturned" si dupa reincearca sa te joci.

| Teodaria explică (pentru OnTopic_ClaudiuOwn_1974):

Pai. L-am instalat acum 2 zile in urma. (Nu l-am mai jucat de mult si il aveam sters) Nu e normal sa am deja cea mai noua versiune?

| KlibrDM a răspuns (pentru Teodaria):

Cati GB RAM ai? Am auzit pe unii sa aiba probleme in Unturned din cauza memoriei RAM.

| Teodaria explică (pentru KlibrDM):