| Cazacu_Claudia_1998 a întrebat:

CINE MA AJUTA CU EROAREA DE LA PESS17? yOUR COMPUTER DOES NOT MEETH THE MINIMUM SPECIFICATION NECESSARY TO RUN THIS SOFTWARE.
your may experience errors during operation
only windows vista orhigher version can support this game

E un laptop Lenovo i5, 8gb ram, placa video dedicata 2 gb gforce 920mx

6 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

Cum zice eroarea respectiva, sistemul tau nu e capabil sa ruleze jocul. Incearca o versiune mai veche din seria PES.

| Cazacu_Claudia_1998 explică (pentru KlibrDM):

Zice si de windows ceva, a mers pess si pe alt laptop mai slab

| KlibrDM a răspuns (pentru Cazacu_Claudia_1998):

Pai ce versiune de windows ai?

| Cazacu_Claudia_1998 explică (pentru KlibrDM):

E windows 10, dar nu inteleg de ce apare, cand dau ignore la eroare imi intra in joc dar nu full screen!

| KlibrDM a răspuns (pentru Cazacu_Claudia_1998):

Deci iti merge jocul? Daca nu e fullscreen incearca sa ii faci setarile sau apasa Alt+Enter

| alexboss2020 a răspuns (pentru Cazacu_Claudia_1998):

Pai intra in folder-ul in care ai joc dai pe setari si in loc de windowed selectezi full screen, sau simplu Alt+Enter!