| flyingsky97 a întrebat:

Cine ma ajuta cu un hack de mob la metin2ro gen bob numa sa imi explicati ce trebuie sa fac ca nu imi merge ma loghez la alea de la limba cont si ce mai trebuie dar cand il pornesc nu merge sa dau pe cheita aia de la hack ajutati-ma dau funda. va rog mult apreciez.

1 răspuns:
| Alex_Radu_1998_hXZ7 a răspuns:

Salut! Ai aici cel mai tare multihack posibil, faci yang multi, in putin timp!
Instructiunile de utilizare le ai in arhiva. ATENTIE! Merge doar pe oficiale! [ro, uk]
Ai aici un link [ scrii tu fara spatii, TPU nu ma lasa sa postez link-uri ] : h t t p : / / w w w. g i r l s h a r e. r o / 3 2 8 4 5 3 4 0