| Coke2015 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste programe de filmat in jocuri, fara sa cauzeze laguri sau alte chestii! Va multumesc!

2 răspunsuri:
| alexstan76 a răspuns:

Salut, iti recomand sa folosesti bandicam e foarte usor de folosit si nu cauzeaza lag succes.

| ThunderGod112 a răspuns:

De acord, Bandicam este unul dintre cele mai bune programe de filmat pe care le poti descarca de pe net, totusi in cazul in care vrei sa iei treaba foarte in serios (youtuber profesional, etc.) cea mai buna varianta este sa cumperi un (spun in engleza) Game Capture Device care este un aparat profesional (nu ieftin!) de inregistrare video PC. Sper ca te-am ajutat!