| AnyShoor a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa imi fac si eu cont pe imvu am incercat de multe ori dar nu mergesad

Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Bianca258 a răspuns:

Buna! Iti voi explica pas cu pas ce trebuie sa faci :
1) Deschide browserul de internet pe care il folosesti
2) Intra pe site-ul www.imvu.com
3)Accesezi optiunea " Choose Your FREE Avatar"
4) Iti alegi avatarul dorit dand click pe el
5) Completezi "chestionarul" de mai jos si apoi dai "Create IMVU Account
6)Daca nu ai ImVu descarcat si instalat in calculator... vei da click pe " Download ImVu"

Mult succes! Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| IngeraDenny a răspuns:

Ceau,poate nu este buna adresa de mail dar poate nu ai completat cerintele dat corect nu stiu incearca sa fi mai atenta, Bafta la creearea unu contwinking... eu nu stiu cum sa imi fac credit pe mine ma cheama PinnkDenni pe imvu paawave:*

| IngeraDenny a răspuns:

Nu trebuie sa fi majoralaughing)) este un joc pentru toate varstele[ de fapt nu este joc esti [[Chat 3D]]big grin...

| AnyShoor explică:

Nu imi mg mereu cand imi fac imi scrie Sorry, based on the information you provided, you are not eligible to join IMVU at this time.

| Bianca258 a răspuns (pentru AnyShoor):

Buna! Stiu unde gresestihappy Trebuie sa fii majora asa ca alege-ti un an de nastere fals care te face majorawinking succes!