| xAll3xaLove a întrebat:

Cine ma poate ajuta am descarcat IMVU si la instalare zice: It appears that IMVU has crashed. Would you like to restart IMVU? cine stie ce trebuie sa fac sa mearga.dau funda pls pls pls

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Iti sugerez sa instalezi o versiune mai veche a clientului de chat si nu vei mai avea asemenea probleme.

| NuDauNiciunNume a răspuns (pentru Ronnix):

Ajuta-ma si pe mine ca si la mine e aceeasi problema crying si nu stiu cum sa fac

3 răspunsuri:
| xAll3xaLove explică:

Imi poti explica mai mult te rog?happy

| Kiddu_Andreii_1996 a răspuns:

Heiii ^^, intra pe siteu asta si dai download si dupa download free. Astepti sa il descarce si dupa instalezi. big grin. Vreau sa iti zic ca este o versiune mai veche dar priveeste partea buna iti va merge imvu happy :*, app. daca vrei sa mai discutam pe imvu ma cheama qHellyeah, add mee babybatting eyelashes