| AlexAndrei96 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o problema, buzz. De ce nu mi se deschide samp-ul? Am reinstalat windows-ul, si nu se mai deschide. Am wind 7, si mai mult moduri in el, dar si data trecuta am avut moduri si mergea.

5 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,poate ai bagat ceva gresit, acela e singurul motiv acele moduri..altceva nu prea cred ca are.

| AlexAndrei96 explică (pentru KeNNT3D):

Am incecat si fara moduri.

| KeNNT3D a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Atunci reinstaleaza, ia o versiune de aici:
http://sa-mp.com/download.php

| AlexAndrei96 explică (pentru KeNNT3D):

NU merge...nu stiu ce sa fac. Am luat mai mult GTA-uri, si tot nu merge. Am w7, se incarca putin cand dau sa se conecteze, si dupa nu mai face nimic.

| KeNNT3D a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Sincer sa fiu nu stiu ce are.